Anasayfa » Haberler » Alj Finansla İkinci El Otomobilinizi Şimdi Alın 2018’de Ödemeye Başlayın
Alj Finansla İkinci El Otomobilinizi Şimdi Alın 2018’de Ödemeye Başlayın

Alj Finansla İkinci El Otomobilinizi Şimdi Alın 2018’de Ödemeye Başlayın

Otomotiv kredileri konusundaki uzmanlığı ile sektörde önemli bir yere sahip ALJ Finans, ikinci el otomobil kredisinde 12 yaşa kadar tüm marka ve modeldeki araçlara yönelik 48 aya varan vadelerde kredi hizmeti sunuyor. Hızlı ve kolay başvuru süreçleri ile ALJ Finans, “Şimdi al, 2018’de ödemeye başla” kampanyasını cazip yıl sonu fırsatı olarak ikinci el otomobil alacak kişiler için başlattı.

ALJ Finans’ın müşterinin ihtiyacına göre özelleştirilebilen ödeme planları ile ikinci el otomobil almak isteyenler, ALJ Finans’ın anlaşmalı satıcılarını ziyaret edebiliyor veya KredimOL mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirilebiliyor.

İkinci El-3 (1)ALJ Finans’ın kredi kampanyası, Xchange by Toyota ve Otoshops başta olmak üzere tüm anlaşmalı ikinci el otomobil satıcılarında geçerli.

Dijitalleşme vizyonu ile sektöründe öncü rolünü devam ettiren ALJ Finans’tan kredi kullanmak isteyenler, KredimOL mobil uygulaması sayesinde ne kadar kredi alabileceklerini de anında ücretsiz olarak öğrenebiliyorlar. Ayrıca ALJ Finans’ın tüketiciler için sunduğu e-sözleşme hizmeti sayesinde kredi sözleşmelerini, mobil cihazları üzerinden elektronik ortamda inceleyerek bulundukları yerde zaman kaybetmeden onaylayabiliyorlar.

İkinci El-2ALJ FINANS HAKKINDA

ALJ Finansman A.Ş., Türkiye’de otomotiv kredileri alanında uzmanlaşmış bir finansman şirketidir. ALJ Finans, 2013 Mayıs’tan bu yana %100 ALJ Grubu sermayeli Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin iş ortağı olarak Toyota bayileri ve müşterileri ile ikinci el konusunda uzmanlaşmış seçili perakende noktalarında kolay başvuru imkanı, hızlı değerlendirme süreçleri, rekabetçi koşulları, uzman ve deneyimli kadrosu aracılığı ile yeni ve ikinci el araç kredisi hizmeti vermektedir.

Yukarıda sunulan “Şimdi Al, 2018’de Ödemeye Başla” kampanyası için ALJ Finans, krediyi kullandırıp kullandırmamakta, kredi şartlarını belirlemekte ve dilediği zaman değiştirmekte tamamen serbesttir. Kredi başvurusu esnasında ALJ Finans’ın güncel fiyatlama koşulları ve uygulamaları geçerli olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*