Anasayfa » Haberler » Antalya Araç Kiralama Hizmetini Enterprise Ayrıcalığı ile Alın
Antalya Araç Kiralama Hizmetini Enterprise Ayrıcalığı ile Alın

Antalya Araç Kiralama Hizmetini Enterprise Ayrıcalığı ile Alın

Kültür turizminden denize, spordan sağlık turizmine, kongre turizminde yayla turizmine kadar birçok kategoride güzelliğe sahip olan, turizmin başkenti unvanını hak ederek almış bir şehir Antalya. Kuruluşu milattan önceye dayanan bu tarihi kent, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış sayısız görülüp gezilecek yerler barındırıyor.

Antalya’ya gelmişken bu güzelliklerden mümkün olduğunca fazlasını görmek her insanın hakkı. İşte tam burada, dünyanın en büyük araç kiralama markası devreye giriyor. Antalya araç kiralama firmaları arasında yer alan, konusunda uzman güvenle hizmet alabileceğiniz Enterprise, sizi Antalya’nın güzellikleri ile buluşturmak için bekliyor.

Antalya’nın Güzelliklerini Doya Doya Yaşayın

 Antalya araç kiralama hizmetinin alınması gereken, keşfedilmeyi bekleyen birçok noktayı barındıran en önemli lokasyonlar arasında yer alıyor. Kim bilir belki bir araca sahipsiniz ama Antalya’ya uzak bir noktadan geliyorsunuz ve o kadar da uzun süreler araç kullanmak istemiyor, zamanınızı en verimli şekilde değerlendirmek istiyorsunuz. Araçla yola çıkarak harcayacağınız zaman diliminde Antalya’nın birçok güzelliğini keşfedebilirsiniz. Zamandan tasarruf sağlamak için Antalya havalimanına iner inmez, Türkiye’de 52 noktada hizmet veren, havalimanları ve şehir merkezlerinde ofisleri bulunan Enterprise’dan hizmet alabilirsiniz. Antalya rent a car hizmetini Enterprise’dan alarak ihtiyaçlarınıza uygun araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kongre turizminin önemli merkezleri arasında yer alan Antalya’ya kongreye katılmak için veya herhangi bir iş toplantısı için gelmiş de olabilirsiniz. Muhteşem zenginlikleri ile aklınızda kalmış bazı yerleri gezmek için birkaç günlük boş zamanda yakaladınız. Otelinizden gitmek istediğiniz noktaya ulaşım zorluklarını düşünerek vazgeçmeyin. Enterprise’dan online olarak dilediğiniz araç için talepte bulunun, aracınız otelinize kadar gelsin. Antalya’nın baş döndüren doğa güzelliklerini keşfetmekten mahrum kalmayın.

Birbirinden Farklı Marka ve Model Seçenekleri ile Hizmetinizde

 Aileniz ile birlikte tam pansiyon tatil seçeneği ile denizin ve güneşin keyfini çıkarıyor da olabilirsiniz. Ulaşım zorluklarını düşünerek, Antalya’ya gelmişken her zaman görmek istediğiniz yerleri görmekten vazgeçmeyin. Online olarak aracınızı seçin, dilediğiniz tarih ve saatte aracınız kaldığınız otele gelsin. Kalabalık ailelere veya tek kişiye uygun marka ve modelleri ve bütçenizi zorlamayan seçenekleri ile araç kiralayın. Ayrıca kullanıcı tercihine göre manuel veya otomatik vites araç kiralayabilirsiniz. Benzinli ya da dizel araç da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Enterprise’nin tüm dünyada 1,9 milyon adet araçlık filosunda size uygun biri araç daima vardır. Kişi sayısını göz önüne alarak sizin için uygun olan sedan, hatchback, MPV, SUV modellerinden birini seçebilirsiniz. Araçlarınızı Enterprise’a ait 52 ofisin herhangi birinden alabileceğiniz gibi, dilerseniz online olarak dilediğiniz noktada istediğiniz gün ve saatte aracınızın sizi bekliyor olmasını sağlayabilirsiniz.

Antalya’daki Firmanız için Size Özel Araç Filosu Kurma Seçenekleri

 Enterprise, Antalya araç kiralama firmaları içinde ihtiyaçlara uygun ekonomik çözümler sunarak ön plana çıkıyor. Yüksek miktarda yatırım gerektiren araç ihtiyaçlarını uygun koşullarla sağlayan Enterprise, firmaların ihtiyaçlarını karşılama konusunda esnek çözümler sunuyor. Dönemsel araç ihtiyaçlarına, satın alma seçeneğinden farklı bir alternatif sunarak firmaların giderlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlıyor. Ayrıca firmaların araçla ilgili sigorta, muayene, bakım gibi birçok işten kurtularak ek maliyetlerin oluşturan kalemlerde de büyük oranda tasarruf sağlıyor.

Enterprise Antalya Araç Kiralama Ayrıcalıklarından Faydalanın

 1957 yılından beri araç kiralama konusunda hizmet veren Enterprise, yılların verdiği tecrübe ile siz müşterilerin talepleri doğrultusunda en iyi hizmeti, en uygun koşullarda vermek amacıyla çalışıyor. Antalya araba kiralama hizmeti alınması gereken önemli yerler arasında alıyor. Bu hizmeti 85 ülkede hizmet veren dünya çapında lider araç kiralama firması olan Enterprise’dan gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Birbirinden cazip kampanyalar, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla, Antalya araç kiralama firmaları arasında tercihinizi Enterprise’dan yana kullanın.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*