Anasayfa » Haberler » Araç Kiralama Sektörü Rigorent’le Vites Yükseltti!
Araç Kiralama Sektörü Rigorent’le Vites Yükseltti!

Araç Kiralama Sektörü Rigorent’le Vites Yükseltti!

Fiyat, araç çeşitliliği, yaygınlık ve ulaşılabilirlik gibi avantajları ile araç kiralama sektörüne yeni bir soluk getiren Rigorent, yaz tatilinde de müşterileri yalnız bırakmıyor. Tur Assist’in yeni markası Rigorent, geniş araç filosu, yurt genelinde verdiği kaliteli hizmet ve avantajlı kiralama ücretlerinin de etkisi ile günlük kiralama işlem adetlerini hızlı bir şekilde artırmayı hedefliyor.

Yaz tatili ile birlikte yılın en hareketli dönemine giren araç kiralama sektörünün en yeni ve en çok tercih edilen oyuncularından biri olan Rigorent, işlem adetlerini daha da artırmayı hedefliyor. Yol yardımdan çekiciye, konut onarımdan hava ambulansına kadar farklı alanlarda toplam 8 bine yakın hizmet birimi ile müşterilerinin yanında yer alan Tur Assist’in yatırımı olan Rigorent, bu kapsamda aktif büyüklüğü 23 milyar TL’yi aşan araç kiralama sektöründe sunduğu avantajlı hizmetleri daha da geliştirmeye devam ediyor. Araç çeşitliliği, yaygınlık ve ulaşılabilirlik gibi konularda sektör ortalamasının oldukça üzerinde memnuniyet oranı ile hizmet veren Rigorent, müşterinin olduğu yerde araç teslim etme ve istediği yerden aracı teslim alma gibi avantajlı özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Rigorent Görsel-2Yaz tatilinde aracınız Rigorent’ten!

Yaz tatiliyle birlikte araç kiralama adetlerinde yılın en yüksek oranlarının yakalanacağını söyleyen Tur Assist Genel Müdürü Cemal Fenercioğlu, Rigorent markası altında, kaliteli hizmet sunabilmek için planlamalarını da bu doğrultuda gerçekleştirdiklerini vurguladı. Fenercioğlu, “Araç kiralamayı düşünenlerin, kiralama hizmeti satın almayı düşündükleri firmaların fiyat, araç çeşitliliği, yaygınlık ve ulaşılabilirlik konularındaki yeterliliklerini mutlaka göz önünde bulundurmaları gerekiyor” ifadelerini kullandı. Rigorent’in müşterilerine avantajlar sağlayan işbirlikleri de mevcut. Bunlar arasında havayolu şirketleri, bankalar ve broker firmaları ile gerçekleştirilen anlaşmalar yer alıyor. Kalite ve konforu, uygun fiyat ile birlikte sunan Rigorent, internet sitesi ile çağrı merkezinde yüksek müşteri memnuniyet oranlarıyla çalışıyor.

Rigorent Görsel-1Rigorent Hakkında

Geniş araç filosuyla Türkiye çapında yaygın şekilde bireysel araç kiralama hizmeti veren Tur Assist’in çatısı altındaki Rigorent, müşterilerine en avantajlı fiyatı sunmayı ilke ediniyor. www.rigorent.com sitesi üzerinden mevcut araçları görebilen ve dilediği ofise, dilediği araç için rezervasyon oluşturabilen Rigorent müşterileri, eş zamanlı olarak güvenilir bir şekilde ödemesini gerçekleştirebiliyor. Türkiye’nin en avantajlı bireysel kiralama markası Rigorent ayrıca, 0850 202 47 00 numaralı çağrı merkezini tercih eden müşteriler için de, tüm seçenekleri telefon üzerinden aktararak en iyi hizmeti sunmayı sürdürüyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*