" "
 
Anasayfa » Haberler » Beklenen Dev Nissan Navara Tanıtıldı
Beklenen Dev Nissan Navara Tanıtıldı

Beklenen Dev Nissan Navara Tanıtıldı

2021 Nissan Navara, bu yıl içerisinde gelecekti ve tasarımda bazı değişiklikler olacaktı. En azından sızdırılan bilgiler bunu söylüyordu. Beklenen dev tanıtıldı. Pick-up sınıfının yeni temsilcisi olacak olan aracın özellikleri de göz doldurucu oldu.

2021 Nissan Navara Tasarımı ve Yenilenen Özellikleri

Makyajlanmış ve belli bölümlerinde tasarım değişikliklerine adım atılmış olan yeni serinin değişimi ön kısımdan başlıyor. Ön kısımda kısımda Amerika pickup modellerine benzer bir tasarıma geçilmiş durumda.

Daha geniş ve görkemli bir ızgara alanı var. Bunun yanında LED ışıklandırmalar da yenilenmiş ve dikkat çeken farklı bir tasarıma adım atmış. LED farlar arkada da kendisini gösteriyor. Aracın stopları da yenilenmiş ve daha modern bir yüze kavuşmuş durumda. Bu kısımlarda tasarım farkı başarılı şekilde hissediliyor.

Dış kısımdaki makyajlama çalışması, iç kısımda da kendisini göstermiş. 2021 Nissan Navara iç kısımda yenilenen direksiyon simidine kavuşuyor. Direksiyon simidinin hemen önünde gösterge paneli de yenileniyor.

Standart gösterge panelinin yanında artık dijital bir panel de var. Orta konsolda Nissan ailesinin kalıplaşan multimedya ekranının da kullanıldığı araç daha modern bir konsol tasarıma kavuşmuş ve yeni direksiyon simidi çok şık duruyor.

Tasarım yenilikleri bir yana artık 2021 Nissan Navara modellerine de önemli sürüş asistanları ekleniyor. Eskiden de vardı ama bu kez detaylanan teknolojileri görüyoruz. Araçta;

  • Akıllı Acil Durum Freni
  • Yenilenmiş görüş destek sistemleri
  • Ön çarpışma uyarı sistemi
  • Engelleri kontrol sistemi
  • Detaylı sürüş modları

gibi artılar bulunuyor.

2021 Nissan Navara Motor Seçenekleri

Motor kısmında çok büyük bir değişim yok hatta aynı motor kullanılmış. Motor 2.3 litrelik 190 beygirlik dizel bir canavar. 450 Nm tork değeri bulunan motorun, şanzımanı 6 ileri manuel ya da 7 ileri otomotik olarak seçilebiliyor.

Motor sabit kalmasına karşın yük kapasitesi artan aracın fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Kaynak; otodünya

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*