Anasayfa » Haberler » Bibip.com, sahibinden satılık 2.el araba alım satımının uçtan uca internet üzerinden gerçekleştirildiği portalını hayata geçirdi
Bibip.com, sahibinden satılık 2.el araba alım satımının uçtan uca internet üzerinden gerçekleştirildiği portalını hayata geçirdi

Bibip.com, sahibinden satılık 2.el araba alım satımının uçtan uca internet üzerinden gerçekleştirildiği portalını hayata geçirdi

Sahibinden satılık araba almak çok zor ve zahmetli olabilir. Temiz, ekspertizli ve garantili bir araba bulmak kadar, iki tarafın araç hakkındaki bilgi farkı ve güven eksikliği alım satımı imkansız hale getirebilir.

bibip.com, ikinci el araba alım satımında ki güven sorununu ortadan kaldırmak ve yaşanan zahmet ve gecikmelerin önüne geçmek üzere yeni bir internet portalı olarak ticari hayatına başladı. Klasik pazar yeri sitelerinden farklı olarak bibip.com, müşterilerine 2.el araba alımını kıyafet almak kadar kolay hale getirmeyi ve oto alım/satım işlemlerini keyifli ve benzersiz bir deneyim haline getirmeyi hedefliyor.

Araba satmak isteyenler bibip.com üzerinden birkaç basit adım ile ikinci el araç fiyat listeleri nden kendi arabalarının gerçek piyasa satış bedellerini öğrenebiliyor ve ücretsiz oto ekspertiz hizmeti için randevu alabiliyorlar.

MugeYİkinci el araba almak isteyenler ise sadece genç ve temiz araçların yer aldığı portaldan beğendikleri aracı hemen sipariş edebiliyorlar. Bibip.com, profesyonel ekibi ile satılık ikinci el araçların oto ekspertiz, fiyatlama, ilan oluşturma, araç teslimi ve satış olmak üzere tüm süreci müşterileri adına gerçekleştiriyor. Ayrıca bibip.com’dan satın alınan tüm ikinci el arabalar 90 gün boyunca mekanik garanti ve 7/24 yol yardımı koruması altında sunuluyor. Müşteriler aldıkları 2.el araçtan memnun kalmazlarsa 5 gün içerisinde iade edebiliyor yahut sistemden başka bir araçla değiştirebiliyorlar.

Bibip.com’da listelenen araçların tamamı, sahibinden satılık araba olsa da, bibip.com’un iş ortakları aracılığı ile anında taşıt kredisi kullandırabiliyor veya kredi çekmekte zorlanan müşterilerine sahibinden senetle araba alma imkanı da sunuyor.

aliciBibip.com, şu anda portaldaki tüm ikinci el arabaları Türkiye genelinde yeni sahipleri ile buluştururken, sisteme sadece İstanbul ili sınırları içerisinde satılık arabaları kabul ediyor. Satılık ikinci el arabalar için hizmetlerini ilk aşamada diğer büyük illere ve sonrasında tüm Türkiye genelinde vermek şirketin öncelikli hedefleri arasında yer alıyor.

Mühendis kökenli iki girişimci Sinan Barutçuoğlu ve Tolga Özden’in, yerel ve uluslararası şirketlerde edindikleri deneyimle kurdukları şirket, geçtiğimiz Eylül ayında 12.5%’luk çekirdek yatırım alarak piyasanın bu yenilikçi iş modeline güvenini teyid etmiş oldu.

https://bibip.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*