Anasayfa » Haberler » BMW Golf Cup 2014’te oyuncular hem Sydney’deki final için hem de BMW X4 için yarışacaklar.
BMW Golf Cup 2014’te oyuncular hem Sydney’deki final için hem de BMW X4 için yarışacaklar.

BMW Golf Cup 2014’te oyuncular hem Sydney’deki final için hem de BMW X4 için yarışacaklar.

Borusan Otomotiv’in ev sahipliğini yaptığı BMW Golf Cup International Türkiye elemeleri İstanbul Golf Kulübü organizatörlüğünde 11-14 Eylül tarihleri arasında 200’ün üzerinde oyuncunun katılımı ile Silivri Klassis Golf & Country Club’da gerçekleşecek.

3 gün ön eleme ve 1 gün final turu olmak üzere 4 gün sürecek turnuvada yarışmacılar hem Sydney’de gerçekleşecek dünya finali için hem de BMW X4 “ Hole in one” ödülü için yarışacaklar.

Ayrıca BMW Golf Cup International Türkiye Elemeleri bu yıl çok farklı bir anlam da taşıyor. Çünkü; bu yıl 7-12 yaş aralığındaki yetenekli sporcular Junior Cup kategorisinde yarışacaklar.13 Eylül’de Klassis Golf & Country Club akademi sahasında 9 delik üzerinden organize edilecek turnuvada, geleceğin golf yıldızları kendilerini kanıtlama fırsatı yakalayacaklar.

 BMW Golf Cup International Türkiye elemeleri 2006 yılından beri devam etmektedir. Türkiye elemeleri bu sene 11-14 Eylül tarihleri arasında Silivri Klassis Golf & Country Club’da 18 çukurlu bir sahada gerçekleştirilecektir.

bmw golf turnuvavasıKadınlar, Erkekler A ve Erkekler B Kategorileri birincileri, 2-7 Mart 2014 tarihinde Borusan Otomotiv’in misafiri olarak, Türkiye’yi temsilen Sydney Australia’daki New South Wales Golf Club’da yarışacaklar.

29 Eylül’ günü yapılacak final turu bu sene büyük bir rekabete sahne olacak. Çünkü finalistler “Hole in one” ödülü için yarışacaklar. 9 numaralı deliği tek vuruşla geçmeyi başaran yarışmacı ise yepyeni bir BMW X4’ün sahibi olacak.

Golf sporunu uzun yıllardır destekleyen BMW ve Borusan Otomotiv  BMW marka değerlerine sadık kalarak bunu Türkiye’de de gelenekselleştirmiş ve keyifli turnuvalara imza atmıştır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*