Anasayfa » Haberler » Bodrum Oto Kiralamadan Avantajlı Araç kiralama seçenekleri
Bodrum Oto Kiralamadan Avantajlı Araç kiralama seçenekleri

Bodrum Oto Kiralamadan Avantajlı Araç kiralama seçenekleri

Araba kiralama firmaları müşterilerin talep ve istekleri doğrultusunda araçları günlük, haftalık ve aylık olarak kontratlı bir şekilde kiraya vermektedir. Bodrum kiralık oto hizmeti sunan firmalar araçlarının bakımlarını zamanında aksatmadan yaptırmakta ve müşterilerine her zaman kaliteli ve güvenli bir sürüş konforu sunmaktadır. Kiralık araçların hepsi firma tarafından sigorta güvencesi altındadır ancak araçların izinsiz ve gizli bir şekilde yurt dışına çıkartılması durumunda oluşabilecek herhangi bir kaza sonucu tüm maddiyat aracı kiralayan kişi tarafından karşılanmaktadır. Ucuz kiralık oto hizmeti sunarak müşterilerinin araç ihtiyaçlarını karşılayan bodrum oto kiralama, her türlü ihtiyaca yönelik araçlar ve pek çok çeşitte araç modelleri ile müşterilerine oto kiralama adına kaliteli hizmet sunmaktadır.

Oto kiralama işlemlerinde kiralama yapacak olan kişinin en az 2 yıldır ehliyet sahibi olma zorunluluğu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kiralama yapan kişi dışında aracı başka bir kişinin kullanması kesinlikle yasaktır ve bu tür durumlarda araç kaza gibi durumlara karışır ise masraf kiralayan kişi tarafından karşılanmaktadır.

Araç Kiralamada Kontrat Zorunluluğu

Araç kiralama işlemlerinde kiralama yapan firma ve müşteri arasında mutlaka kira kontratı yapılmalıdır. Yapılan bu kontrat hem aracı kiraya veren firma hakları hem de müşterinin hakları için büyük önem taşır çünkü kontrat içerisinde her iki tarafında uyması gereken kurallar ve araç kiralama şartları yer almaktadır. Bodrum kiralık araç fiyatları da sözleşmede belirtilmektedir ancak sözleşmede belirtilen gün ve saate rağmen araç kiralayan kişi tarafından geç teslim edilirse firma ek ücret talep edebilme hakkına sahip bulunmaktadır.

Kiralık Oto Fiyatları

Oto kiralama firmalarında fiyatlar firmaların kendi belirlemiş olduğu çerçeve doğrultusunda verildiği için firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Ucuz kiralık oto fiyatları için araştırma yaparken firmanın da güvenilirliğini araştırmak büyük önem taşımaktadır. Kiralık oto hizmeti sunan firmalarda araç bakımlarının zamanında yapılması ve araçların sigortalı olması büyük önem taşır. Kiralık oto fiyatlarında genel olarak kiralama günü, aracın model ve yılı ve aracın büyüklüğü gibi unsurlar göz önünde bulundurularak fiyat belirlemesi yapılmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*