Anasayfa » Haberler » Borusan Oto Adana-Mersin servis kapasitesi % 40 büyütüldü
Borusan Oto Adana-Mersin servis kapasitesi % 40 büyütüldü

Borusan Oto Adana-Mersin servis kapasitesi % 40 büyütüldü

BMW, BMW i, MINI, Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdüren Borusan Oto, Adana – Mersin servisini büyüterek yeniledi.  650 bin TL yatırım yapan Borusan Oto, Adana – Mersin servis kapasitesini yüzde 40 büyüttü.

BMW, BMW i, MINI, Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdüren Borusan Oto Adana – Mersin servisini 650 bin TL yatırım ile büyüterek yeniledi. Borusan Oto, 2015 yılının son çeyreğine başlarken planlanan tesis yatırımlarının bir halkası olan Adana – Mersin servisi mevcut atölye kapasitesini yüzde 40 oranında büyüttü. Yeni yatırımla servisin büyüklüğünü 1.400 metrekareye çıkaran Borusan Oto, artan müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı ve müşteri memnuniyetini daha da artırmayı hedefliyor.

????????????????????????????????????

Jaguar – Land Rover showroom yatırımı yolda

Borusan Oto Adana – Mersin servis yatırımı Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya’nın da katıldığı bir törenle hizmete açıldı. Açılış töreninde konuşan Uğur Sakarya, “Adana – Mersin bölgesinde artan araç parkımıza hizmet verecek şekilde servisimizi büyüttük. Adana – Mersin şubesine yatırımlarımız bu yıl sonuna kadar inşaatına başlayacağımız Jaguar – Land Rover showroom yatırımı ile devam edecek” dedi. Kısa bir süre önce hizmete giren, 400 metrekarelik alanda inşa edilen yeni boya- kaporta atölyesi 6 iş alanına sahip bulunuyor. İş hacminde ciddi bir artış sağlayacak olan atölyedeki iş alanlarından bir tanesi, sadece alüminyum gövde onarımı için hizmet verecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*