Anasayfa » Haberler » Dacia Duster İngiltere’de Ödül Aldı
Dacia Duster İngiltere’de Ödül Aldı

Dacia Duster İngiltere’de Ödül Aldı

Duster, sağlamlık ve dayanıklılık özellikleri sayesinde İngiltere’de Carbuyer 2017’de ‘En Çekici Otomobil’ ve ‘En İyi Kış Otomobili’ ödüllerine layık görüldü.

Duster, otomobil uzmanlarından oluşan carbuyer.co.uk ekibini rakipsiz özellikleri, sağlamlığı, yol tutuşu ve kullanıcı dostu özellikleri ile etkiledi ve iki ödül almayı başardı.

ESSAIS PRESSE DACIA DUSTER (H79) EDC - PHASE 2 PRIME EN CROATIECarbuyer editörü Stuart Milne: ” Dacia Duster küçük, sağlam ve kullanılması son derece rahat bir otomobil; tüm bunlar bir otomobilde bulunabilecek müthiş özelliklerdir. Dört tekerlekten çekişli bir versiyonu tercih etmeniz durumunda en zorlu kış koşullarında bile işinizi çok kolaylaştıracak üstün yol tutuşuna sahip oluyorsunuz.”

Duster tüm bu özelliklerine otomatik vites seçeneğini de ekliyor. Dacia, ilk kez Duster ile tüketicinin uzun zamandır beklediği EDC (Efficient Dual Clutch) otomatik vites kutusunu pazara sunuyor.

ESSAIS PRESSE DACIA DUSTER (H79) EDC - PHASE 2 PRIME EN CROATIEDuster 1.5 EDC ise Mart 2017’de pazara sunuluyor olacak. Türkiye’de Duster ile 2013 yılından bu yana 4×4 pazar lideri olan Dacia, Duster EDC ile iddiasını yineliyor ve konumunu güçlendirmeye hazırlanıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*