Anasayfa » Motor Sporları » Drift tutkunları Atatürk Olimpiyat Stadı’na akın etti
Drift tutkunları Atatürk Olimpiyat Stadı’na akın etti

Drift tutkunları Atatürk Olimpiyat Stadı’na akın etti

2019 Apex Masters Türkiye Drift Şampiyonası’nın ilk yarışı Drift Otomobil Sporları Kulübü tarafından 28 Nisan Pazar günü İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda gerçekleştirildi. Farklı takımların yarıştığı organizasyonda Avşar Maden Suyu’nun sponsoru olduğu Teamart takımından Burcu Çetinkaya, Oktay Kabaktaş, Özer Mollamehmetoğlu, Harun Taştan ve Cem Bora Kalaycıoğlu diğer takımların yarışmacılarıyla kıyasıya mücadele etti.

 Hayata geçirdiği projelerle sporun ve sporcunun yanında olduğunu kanıtlayan Avşar Maden Suyu, 27-28 Nisan 2019 tarihleri arasında Atatürk Olimpiyat Stadı’nda ilki gerçekleşen Apex Masters Türkiye Drift Şampiyonası’nda yarışan Teamart takımının sponsoru oldu.

Avşar Maden Suyu maskotuyla organizasyonda yer aldı

Sezonun ilk drift yarışı olan ve cumartesi günü sıralama turlarıyla başlayan şampiyona, pazar günü en iyi 16 yarışçının mücadelesine sahne oldu. Drift tutkunlarına unutulmaz bir hafta sonu yaşatan şampiyona kapsamında pilotlar, izleyenlere adrenalin dolu nefes kesen anlar yaşattı. 28 Nisan Pazar günü maskotuyla şampiyona da yer alan Avşar Maden Suyu, drift tutkunlarına birbirinden lezzetli maden sularından ikram etti. Standa gelen izleyicileri de unutmayan Avşar Maden Suyu, şapka dağıtımı da gerçekleştirdi. Heyecan dolu anların yaşandığı şampiyonada Teamart takımından Burcu Çetinkaya, Oktay Kabaktaş, Özer Mollamehmetoğlu, Harun Taştan ve Cem Bora Kalaycıoğlu kıyasıya mücadeleleriyle izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı.

Böylesine önemli bir organizasyonun sponsorları arasında yer almaktan duydukları mutluluğu dile getiren Avşar Maden Suyu Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Demirel, her daim sporun ve sporcunun yanında olduklarını aktarıp kazananları tebrik ederek konuşmasını tamamladı.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*