Anasayfa » Haberler » DS Automobiles Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarında İki Dünya Lansmanına İmza Atıyor
DS Automobiles Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarında İki Dünya Lansmanına İmza Atıyor

DS Automobiles Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarında İki Dünya Lansmanına İmza Atıyor

DS Automobiles, DS 7 CROSSBACK ve DS 3 CROSSBACK’in yanında DS yelpazesini genişletmek için yeni modelinin dünya lansmanını yapacak. Fuarda ayrıca yeni bir dönem başlatacak olan çok yönlü ve yüksek teknolojiye sahip konsept otomobilin dünya prömiyeri gerçekleşecek. DS 3 CROSSBACK E-TENSE ve DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 ile, yüksek teknolojiye sahip ve çok yönlü elektrik teknolojisi DS stratejisinin merkezinde yer alıyor. DS Automobiles’in DNA’sını gözler önüne seren ve elli yıl önce ilk kez görücüye çıkan SM de, DS standında sergilenecek modeller arasında yer alacak.

DS Automobiles, Cenevre Otomobil Fuarı standında dünyada eşi benzeri bulunmayan iki otomobil tanıtacak. Elli yıl önce 10 Mart 1970 tarihinde SM’in prömiyerini yapan yeni premium Fransız markası üçüncü modelinin yanı sıra bir konsept otomobilin lansmanını gerçekleştirecek.

Bu iki tasarım lansmandan önce 24 Şubat Pazartesi 17:00’de (Türkiye saatiyle 19:00’da) Facebook ttps://www.facebook.com/DSOfficial/ sayfasında, 26 Şubat Çarşamba 08:00’de ise fuarda tanıtılacak.

Segmentinin ilk %100 elektrikli premium otomobili olan DS 3 CROSSBACK E-TENSE ve km başına 30g CO2 salınımlı 300bg gücünde şarj edilebilir hibrit DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 1970’lere ait bir SM ile birlikte standın merkezinde sergilenecek.

Fransız tutkusu ve uzmanlığının sembolü olan SM, DS Automobiles’in mirasını oluşturuyor. 2020 Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı 5-15 Mart tarihleri arasında Palexpo’da ziyaretçilerini bekliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*