Anasayfa » Haberler » Goodyear gönüllüleri , Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nda iyilik peşinde koştu
Goodyear gönüllüleri , Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nda iyilik peşinde koştu

Goodyear gönüllüleri , Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nda iyilik peşinde koştu

Goodyear gönüllüleri, İstanbul Maratonu’nda TEV’in Kazandığı Üniversiteyi Kaybetmesin” kampanyası yararına koştu. , Gönüllü koşucular, bireysel olarak bağış toplayarak kampanya kapsamında 16 öğrenciye burs kaynağı yaratmayı başardı.

GOODYEAR gönüllüleri, Vodafone 41. İstanbul Maratonu’na 3 lokasyondan katıldı. Türk Eğitim Vakfı (TEV) yararına koşan Goodyear çalışanları, TEV’in “Kazandığı Üniversiteyi Kaybetmesin” kampanyasına destek olmak adına bireysel olarak bağış topladılar. Goodyear Gönüllüleri, topladıkları bağış ile 16 öğrenciye aylık burs sağladılar.

“İstanbul senin, durma koş” sloganıyla gerçekleştirilen Vodafone 41. İstanbul Maratonu, 3 Kasım Pazar günü 106 ülkeden yaklaşık 140 bin kişi katılımı ile gerçekleşti. Etkinlikteki 42,195 kilometrelik çipli koşuda yaklaşık 4 bin, 15 kilometrelik koşuda ise yaklaşık 33 bin sporcu koştu. 8 kilometrelik halk koşusuna ise 100 bin civarında vatandaş katılım gösterdi. Maratonun 15 kilometre parkuru, “Türkiye’nin en çok sporcu ile koşulan yol yarışı” unvanını aldı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*