Anasayfa » Haberler » Her yerde Tanıdık, Herkese Tanıdık!
Her yerde Tanıdık, Herkese Tanıdık!

Her yerde Tanıdık, Herkese Tanıdık!

“Her yerde Tanıdık, Herkese Tanıdık!” sloganıyla ve araç sahiplerinin ihtiyacını markalaştırarak “Tanıdık Var mı?” adı altında yeni bir platform açıldı. Kendilerini “Araç sahiplerini otomobil uzmanlarına ulaştıran en pratik platform” olarak tanıtan bu platform Türkiye’de bir ilk olarak müşterilerini yalnızca 7 dakika gibi rekor bir sürede istedikleri hizmete ulaştırıyor.

Motor/Mekanik, Kaporta/Boya, Oto Elektrik, Oto Lastik, Oto Ekspertiz gibi araç sahiplerinin başlıca ihtiyaçları konusunda yoğun bir saha çalışmasıyla işinde uzman ustalara yönlendirme yapan “Tanıdık Var mı”, açılışa özel ücretsiz! Üstelik “Tanıdık Var mı” yoluyla uzmanlara ulaşan araç sahiplerine yapılan hizmette %10 indirim ve daha birçok fırsattan yararlanma hakkı sunuluyor!

Platform özellikle bilmediği bir şehre tatil veya herhangi bir amaçla seyahat eden ve aracıyla talihsizlikler yaşayan araç sahiplerine büyük kolaylık sağlıyor. İşinde uzman ve en önemlisi güven veren uzmanlara yönlendiren “Tanıdık Var mı” hizmet vermeye başladığı 31 Temmuz’dan itibaren birçok araç sahibini memnun etmeyi başardı.

Sistem Nasıl İşliyor?

İşinde uzman ustaları bulma konusunda çok disiplinli hareket eden platformun patent sahibi ve kurucusu Kemal Akbulut işleyişlerini şu şekilde özetliyor:

“Çalışma yapacağımız bölgede ikamet eden araç sahipleriyle irtibat kurup çalışma yapacağımız sektör dallarında (motor/mekanik, kaporta/boya, oto ekspertiz, oto elektrik, oto lastik gibi) bölgesinde tanınan hizmet verenlere ulaşıp prensip ve işleyişimizden bahsediyoruz. Sözlü onaydan sonra hizmet verenin iş yerini ziyaret edip etüdünü yapıyoruz. Mesleki yeterlilik ve kurumsallık konusunda araç sahiplerinin beklentilerini karşılayabileceği kanaatine vardığımız hizmet veren için tekrar sahaya çıkıp en önemlisi olan uzmanlıkları konusunda bölgedeki araç sahipleriyle saha araştırması yapıyoruz. Uzman Eksperleri ile gerçekleştirdiğimiz bu son süreçte Uzman adaylarının hem tanıtımını hem de öneri alma oranını analiz ediyoruz. Tüm şartlar sağlandığı takdirde o adayımız bizim için TANIDIK oluyor. TANIDIK olduğu için ‘Tanıdık var mı’ yoluyla hizmet verene ulaşan araç sahiplerine de uygun fiyat ve çeşitli kampanyalarla cazibe ve albeni oluşturuyoruz. Bu sayede araç sahiplerinin; bizim vasıtamızla tanındığı ve taleplerinin arttığı için hizmet verenlerin güvenlerini kazanıyor ve kaliteli hizmeti devamlı hale getirmeye çalışıyoruz.”

http://tanidikvarmi.co

http://instagram.com/tanidikvarmico

http://twitter.com/tanidikvarmico

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*