" "
 
Anasayfa » Kampanyalar » Honda, yazın son kampanyasını başlattı

Honda, yazın son kampanyasını başlattı

Honda, segmentinde fark yaratan Civic ve sınıfının en güvenli ve aerodinamik aracı olan CR-V modelleri için yazın son kampanyasını sunuyor. Ağustos ayı boyunca Honda Civic Sedan ve CR-V modellerine sahip olmak isteyenlere 100 bin TL’ye kadar kredi imkanı 12 ay vade seçeneği ile sağlanabiliyor. Honda ayrıca Ağustos ayına özel olarak 119.500 TL’den başlayan fiyatlarla Civic Sedan sahibi olanlara 10 bin km bakımı ve +1 yıl garanti* hediye ediyor.

 Honda, Civic Sedan ve CR-V modelleri için Ağustos ayı boyunca özel fırsatlar sunuyor. Ağustos ayı sonuna kadar Honda’nın Civic Sedan modellerine 119.500 TL’den başlayan fiyatlar ve 50 bin TL’ye faizsiz 12 ay taksit imkanı ile sahip olunabiliyor. Honda, standart versiyonlarında bulundurduğu zengin donanımları, performansı ve yakıt verimliliği ile rakipleri arasından sıyrılan Civic Sedanlara  Ağustos ayı boyunca kredi kampanyasının yanı sıra Ağustos ayına özel 10 bin km bakımı ve +1 yıl garanti* hediye ediyor.

Güçlü ve verimli motoru, optimize edilen CVT şanzımanı, sahip olduğu sürüş dinamikleri, üst seviye donanımları, performansı, üstün konfor seviyesi ve şık tasarımı ile heyecan uyandıran Honda CR-V için ise, Ağustos ayı boyunca 100 bin TL’ye yüzde 0,75 faiz oranı ile 12 ay vadeli kredi imkanı sağlanıyor.

*01 – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Honda Civic Sedan sahibi olanlara özel sunulacak olan +1 yıl garanti hediyesi kişiye özeldir ve otomobilin satışı halinde iptal olmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*