Anasayfa » Haberler » İkinci çeyrek sonuçlarını açıklayan Nissan, Renault Grubu’nun 2018 üçüncü çeyrek gelirine 384 milyon avro katkı sağladı.
İkinci çeyrek sonuçlarını açıklayan Nissan, Renault Grubu’nun 2018 üçüncü çeyrek gelirine 384 milyon avro katkı sağladı.

İkinci çeyrek sonuçlarını açıklayan Nissan, Renault Grubu’nun 2018 üçüncü çeyrek gelirine 384 milyon avro katkı sağladı.

Nissan, JGAAP’ye (Japon Genel Kabul Görmüş Muhasebe İlkeleri) göre açıklamış olduğu mali yılın 1 Temmuz’dan 31 Eylül’e kadarki dönemini kapsayan ikinci çeyrek sonuçlarına göre yeniden değerlendirme işlemlerinden sonra, Renault Grubu’nun 2018 üçüncü çeyrek gelirlerine net 384 milyon avro katkı sağladı.1

İnceleme dönemi için ortalama 129.7 yen/ avro kuru esas alınmıştır.

Renault Grubu hakkında

1898 yılından bu yana otomobil üreticisi olan Renault Grubu, 36 üretim tesisi, 12 bin 700 satış noktası ve 180 binden fazla çalışanı ile 2017 yılında 134 ülkede 3,76 milyona yakın araç satan uluslararası çok markalı bir gruptur. Geleceğin teknolojik ihtiyaçlarına yanıt vermek ve sürdürülebilir büyüme stratejisini devam ettirmek için grup, uluslararası gelişime önem vermektedir. Grup esas olarak beş markasına (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine ve LADA), elektrikli araçlara ve Nissan ve Mitsubishi ile gerçekleştirdiği benzersiz ortaklığa odaklanmaktadır. Grup, tamamen Renault’ya ait olan ve 2016’dan beri Formula 1 Dünya Şampiyonası için çalışan ekibi ile motor sporlarıyla aktif olarak ilgileniyor. Bu sayede marka bilinirliğini artıran Renault, yenilikçi bir şirket olarak da öne çıkıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*