Anasayfa » Haberler » Land Rover’ın En Yeni Macerası Showroom’larda.
Land Rover’ın En Yeni Macerası Showroom’larda.

Land Rover’ın En Yeni Macerası Showroom’larda.

 

 Land Rover’da gerçekleşen ürün yenilikleri markanın uzun bir süredir ciddi bir değişim sürecinde olduğunun göstergesi.

Son olarak Discovery modelinde gerçekleşen yenilikler bu yeni sürecin içeriğini ve geleceğe ilişkin markanın iddialı yaklaşımını gözler önüne seriyor.

Discovery, 27 yılın ardından tarihindeki en büyük değişimi yaşıyor.

İç ve dış tasarım açısından çok önemli değişimler geçiren Discovery çok yönlülük ve kullanışlılık gibi temel değerlerinden ödün vermiyor ve segmentinde rakipsiz olmayı sürdürüyor.

Land Rover tarafından geliştirilen Ingenium 2.0lt dizel motor, 180 BG ve 240 BG alternatifleri ile rekabeti belirleyen önemli bir oyuncu olacak. 3.0 lt motor hacmine sahip araçlar da özel sipariş üzerine getirilebilecek

Sınıfının en iyi Off-Road Kabiliyeti

Yeni Discovery sınıfında öncü Off-Road kabiliyeti ve buna hizmet eden birçok teknolojiyi bulunduruyor.  “Havalı Süspansiyon Sistemi”, “TwinSpeed Transfer Box” ve “Terrain Response 2” teknolojileri sayesinde tüm arazi koşullarına sorunsuzca uyum sağlıyor.

283 mm’lik (önceki gövdeden 43mm daha fazla) yerden yükseklik ve 900mm’lik maksimum sudan geçme derinliği (200mm’lik artış), Yeni Discovery’i kendine özgü bir sınıfa yerleştirerek su geçişlerinde benzersiz bir güven duygusu sunar.

Yeni DiscoveryGüçlü ve verimli Ingenium I4 dizel motorlarla bir araya getirilen alüminyum mimari,  480kg hafiflik sağlarken, gelişmiş verimlilik ve 159g/kmden başlayan CO2 emisyonu sunuyor.

Land Rover’ın tasarımı ve mühendislik başarısı sayesinde 7 yetişkin rahatlıkla seyahat edebiliyor.

 Yeni Discovery beş metreden kısa (4.970mm) boyu ile yedi yetişkinin rahatlıkla seyahat edebileceği ferah bir oturma alanı sunuyor.

Otomatik Erişim Yüksekliği teknolojisi, araca binerken veya araçtan inerken sürüş yüksekliğini 40mm’ye kadar alçaltabilir.

Her nesli birbirine bağlayan, yaşamı kolaylaştıran akıllı özellikler

Segmentinde ilk kez sunulan 1. sıra, 2. sıra ve 3. sırada oturanlara sunulan USB bağlantı noktaları, yolcuların akıllı telefonlarına ya da tabletlerine aynı anda güç sağlayabiliyor. yaklaşık altı adet 12V şarj noktasıyla, dış dünyayla bağlantısını kaybetmek istemeyen ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere donatılmıştır.

Yeni Discovery’de  segmentinde ilk kez sunulanlar

InControl Touch teknolojisi ile birlikte segmentinde ilk kez sunulan 10 inç Touchscreen (Gelişmiş grafikler, daha büyük ekran boyutu ve kullanım performansı avantajları),

  • “Akıllı Koltuk Katlama” fonksiyonu
  • “Elektrikli İç Bagaj Kapağı” (300kg’a kadar taşıma kapasitesi),
  • “Isıtmalı 3. Sıra Koltuklar,
  • “Activity Key (Aktivite Bilekliği)” donanımı,

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*