Anasayfa » Haberler » Lexus İstanbul Autoshow’da 28.Yüzyılın Aracını Sergileyecek
Lexus İstanbul Autoshow’da 28.Yüzyılın Aracını Sergileyecek

Lexus İstanbul Autoshow’da 28.Yüzyılın Aracını Sergileyecek

Dünyanın en iyi otomobillerini üretme felsefesine sahip Lexus, 2017 İstanbul Autoshow’a birçok yenilikle katılacak. Sadece bir otomobil üreticisi değil bir yaşam tarzı markası olduğunu yaptığı birçok çalışmayla vurgulayan Lexus, İstanbul Autoshow’da ise, “Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu” filmi için tasarlanan SKYJET Uzay Aracını sergileyecek. Lexus tasarımcılarına ait ve 28. yüzyıl zamanlarında kullanılan SKYJET, filmin kahramanının zamanda yolculuk yapmasını sağlıyor.

Lexus - Experience AmazingBununla birlikte, 2017 İstanbul Autoshow Fuarı’nda Lexus’un yeni hibrit modelleri de otomobil tutkunlarıyla buluşacak. Ziyaretçiler fuarda, premium SUV modelinin hibrit versiyonu RX450h, crossover modelinin hibrit versiyonu NX300h, sportif sedan modelinin hibrit versiyonu GS300h’yi inceleme şansı elde ederlerken markanın her modelinin hibrit versiyonuna ulaşmak mümkün olacak.

Lexus’un yeni yıldızı: CT 200h

Lexus CT200hDünyanın ilk kompakt lüks hibrit otomobili olan CT 200h, İstanbul Autoshow Fuarı’yla birlikte Türkiye pazarına giriş yapacak. Lexus markasının eşsiz lüksünü, gelişmiş hibrit teknolojisiyle buluşturan CT 200h, hem tasarımıyla hem de sürüş özellikleriyle öne çıkacak.

Performans odaklı Lexus’lar İstanbul’da

Lexus GS 450hPremium ve yüksek konfora sahip otomobiller üreten Lexus, İstanbul Autoshow Fuarı’nda “F Performance” ürün gamından da modeller sergileyecek. Lexus’un fuarda sergileyeceği “F Performance” modelleri ise, RC F ve GS F olacak. Her iki otomobil de, 477 beygir güç üreten 5.0 litre V8 motora sahipler. Lexus’un yüksek performanslı ruhunu taşıyan bu otomobillere ilham olan yarış otomobili RC F GT3 de fuarda sergilenecek.

Lexus RC F GT3Lexus’un yeni modelleri, İstanbul Autoshow’da 12. Salon’daki Omotenashi misafirperverliğini ve Takumi işçiliğini yansıtan yeni standında yerini alacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*