Anasayfa » Haberler » Lexus’dan Müziğe Duyarlı Otomobil: LIT IS
Lexus’dan Müziğe Duyarlı Otomobil: LIT IS

Lexus’dan Müziğe Duyarlı Otomobil: LIT IS

Otomobillerinin yanı sıra sanata verdiği destekle adından söz ettiren Lexus, müziğe duyarlı otomobiliyle bir kez daha sıra dışı bir işe imza attı. Lüks otomobil üreticisi, dinamik grafikler ve videolar yansıtan 41,999 adet programlanabilir LED’i IS modelinin üzerine yerleştirdi. İngiltere listelerinin bir numaraları şarkıcılarından biri olan Dua Lipa’nın yeni hit parçası “Be the One” için türünün ilk örneği olan bir ortaklığa imza atıldı. Aktör Ansel Elgort’un da yer aldığı video klipte rol alan Lexus LIT IS, buradaki karakterlerden biri oldu.

lexus-lit_is__1_Lexus IS modeliyle müzik dünyasında da büyük ses getirdi. IS modelinin çekici tasarım hatlarının yanı sıra LED’ler sayesinde otomobil istediği renge ve grafiğe bürünebiliyor. LIT IS, müziğe ve mimiklere göre farklı renkler üretebiliyor.

lexus-lit_is__4_Tamamen aydınlatıldığında 175 bin lümen üreten otomobilin LED şeritleri yan yana koyulduğunda 800 metre civarında uzunluğa erişiyor. Dua Lipa’nın yeni video klibi, sadece 1 günde 160 binin üzerine izlenmeyle hit müzik dünyasında büyük ses getirdi.

lexus-lit_is__5_Dua Lipa’nın resmi “Be the One” video klibine buradan ulaşabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=mgI_pH8TOVY

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*