Anasayfa » Haberler » Lexus’un Lüks Modelleri Kalmış Marina’da
Lexus’un Lüks Modelleri Kalmış Marina’da

Lexus’un Lüks Modelleri Kalmış Marina’da

 

Türkiye pazarına geçtiğimiz yıl İstanbul’da açtığı ilk showroomu ile giriş yapan premium otomobil üreticisi Lexus, birbirinden özel modellerini, Kalamış Marina’da sergileyecek.

Premium segmente farklı bir bakış açısı getiren Lexus, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de göz alıcı şıklığı, kalitesi ve performansı ile “ayrıcalıklı” olmak isteyenlere hitap ediyor. Bir otomobil markasından çok bir yaşam biçimi sunan Lexus, en seçkin lokasyonlarda yer alarak yeni otomobillerini müşterilerle buluşturuyor.

GS300h_Lexus_Fsport_shot_24_JH_2013_Reprint_2014_V2 (1)Lexus modelleri, bu defa 4 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında İstanbul’un en güzel manzaralarından birine sahip olan Kalamış Marina’da sergilenecek. Ayrıca Kalamış Marina’ya gelenlere, test sürüşleriyle birlikte Türkiye’de satışa sunulan Lexus modellerini deneyimleme fırsatı sunulacak.

NX_300h_LOC_01_AW_2014_FSportDünyada hibrit teknolojisinin öncüsü olarak kabul edilen Lexus, hem elektrikli hem de benzinli motora sahip hibrit modellerini de burada sergileyecek. Son derece sessiz bir sürüş sunan Lexus’un hibrit otomobilleri, düşük tüketimin yanı sıra istendiğinde elektrik motorları ile birlikte yüksek performansa yanıt verebiliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*