Anasayfa » Kampanyalar » Mercedes-Benz Türk’ten Eylül ayına özel fırsatlar
Mercedes-Benz Türk’ten Eylül ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk’ten Eylül ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Otomobil Kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Eylül ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, CLA, GLA, C-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet, E-Serisi Sedan, SLC otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor.

  • Mercedes-Benz E-Serisi Sedan otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 000 TL kredi tutarı, %1,99 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları sunuluyor.
  • Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Coupé ve Cabriolet ve SLC otomobil alımlarında için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %2,39 faiz oranından yararlanılabiliyor.
  • Eylül ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 000 TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile %2,39 faiz oranı fırsatı sunuluyor.

Lastik Garantisi

Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında satışa sunuluyor.

AdvantagePlus 4. Yıl Uzatılmış Garanti Kampanyası

2018 yılı boyunca iki yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi ServicePlus Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor. Müşteriler,  AdvantagePlus 4. yıl uzatılmış garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından ve erken satın almalarda ise %40’a varan indirimlerden faydalanabiliyor.

Ön Ödemeli Bakım Paketleri Kampanyası

Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla periyodik bakımın önden satın alınması durumunda %40’a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajından faydalanılabiliyor.

Ön Ödemeli Bakım Paketleri & Uzatılmış Garanti’de Me Adapter Hediye!

Ön ödemeli bakım paketi veya uzatılmış garanti satın alan Mercedes-Benz müşterilerine yaklaşık 300 TL değerinde (KDV dâhil) olan Mercedes Me Adapter hediye ediliyor.

Gurbetçi Kampanyası

30 Eylül 2018 tarihine kadar, Avrupa’da yaşayan ve Türkiye’ye otomobili ile gelen TC vatandaşlarına, bakım ve onarım işlemlerini Türkiye’deki Mercedes-Benz yetkili servislerinde yapmaları durumunda yedek parça veya aksesuar indirimi gibi imkânlar sağlanıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*