Anasayfa » Kampanyalar » Nissan’da Şubat Ayına Özel Fırsatlar
Nissan’da Şubat Ayına Özel Fırsatlar

Nissan’da Şubat Ayına Özel Fırsatlar

2016 yılında 32 bin adet araç satışı ile Türkiye pazarında satış rekoru kıran Nissan,şubat ayında kaçırılmayacak fırsatlarla 2017 yılını renklendirmeye devam ediyor. Şubat ayı boyunca 2016 ve 2017 Nissan modellerini cazip fırsatlar ve ödeme kolaylıklarıyla Nissan bayilerinde yeni sahiplerini bekliyor.

Nissan, şubat ayında tüm modellerinde farklı kredi ve vade seçeneğine göre sunduğu avantajları yeni kullanıcılarla buluşturuyor. Enerjisiyle fark yaratan Juke’un 2016 modelleri yüzde 0 faiz fırsatıyla 15 ay vadeli 15 bin TL, 2017 modelleri ise 0,99 faizle 15 ay vadeli 15 bin TL kredi imkanıyla yeni sahiplerini bekliyor.

Navara_1Şubat ayı boyunca ailelerin gözdesi Pulsar’ın 2016 modellerinde 0,99 faizle 15 ay vadeli 15 bin TL kredi imkanı bulunuyor. En çok satan SUV olma özelliğini kimseye kaptırmayan Qashqai ve vazgeçilmez SUV X-Trail modellerinde de 0,99 faiz ve 15 ay vade kolaylığıyla 40 bin TL kredi desteği sunuluyor.

Şehrin vazgeçilmezi Micra’nın 2016 modelleri, yüzde 0 faiz ve 12 ay vadeli 12 TL kredi desteğiyle kullanıcıları ile buluşuyor.

ODD tarafından “Yılın En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari Araç Markası” seçilen Navara, Şubat ayına özel yüzde 0 faiz ve 20 ay vadeli 20 bin TL kredi imkanıyla satışa sunuluyor. Ayrıca, Navara modellerinde finansman kampanyası yerine kullanılabilen 3.000 TL’ye varan indirim de şubat ayı boyunca Nissan bayilerinde kullanıcılarını bekliyor.

Nissan Motor Company Hakkında

Merkezi Japonya’nın Yokohama kentinde bulunan Nissan Motor Co. Ltd. Japonya’nın en büyük ikinci otomotiv şirketidir. Renault-Nissan İttifakı’nın bir parçası olan ve dünya genelinde 244 bin 500’den fazla çalışanı bulunan Nissan, 2015 yılı içinde 5.42 milyon araç satış gerçekleştirip, 12.23 trilyon Japon Yeni (109,8 milyar dolar) gelir elde etti. Nissan, Infiniti ve Datsun markaları altında altmıştan fazla modelden oluşan zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Nissan Motor Co. Ltd. sıfır emisyonlu mobilite konusunda da dünya lideri konumundadır. Nissan’ın bu alandaki dominant modeli LEAF dünyanın geniş kitlelere yönelik tamamen elektrikli ilk araç olma özelliğini taşıyor. LEAF aynı zamanda sıfır emisyonlu araç segmentinde sahip olduğu yaklaşık yüzde 50 pazar payıyla tarihin en çok satılan elektrikli modeli unvanına sahiptir. Fransız üretici Renault ile 1999’dan bu yana ortaklığı bulunan Nissan’ın, 2016 yılı itibariyle de Renault-Nissan İttifakının devamı niteliğinde Mitsubishi Motors ile ortaklığı başlamıştır.

Nissan’ın ürünleri, hizmetleri ve daha fazlası için www.nissan-global.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*