Anasayfa » Haberler » Opel, Nisan Ayının En Çok Tercih Edilen Markalarından Biri Oldu
Opel, Nisan Ayının En Çok Tercih Edilen Markalarından Biri Oldu

Opel, Nisan Ayının En Çok Tercih Edilen Markalarından Biri Oldu

Opel, Türkiye Nisan ayında pazar payını bir önceki aya göre iki puan artırarak %8.1’e çıkartarak markalar sıralamasında ise üç puan artışla altıncı sırada yer aldı.

Opel Türkiye, binek otomobil pazarında ise gerçekleştirdiği 2.044 adet satış ile pazar payını %9.4’e yükselterek markalar sıralamasında beşinci oldu. Böylelikle Nisan ayında her 10 binek otomobil tüketicisinden biri Opel markasını tercih etmiş oldu. Opel Türkiye, yakaladığı bu ivme ile, yıl sonu için hedeflediği %5’lik pazar payına yılın ilk dört ayında ulaşmış oldu.

Opel Türkiye Genel Müdürü Alpagut Girgin, müşterilerinin sağlığını ve memnuniyetini esas alan uygulamaların müşteriler tarafından takdir görmesinin Opel Türkiye’nin başarısındaki kilit unsur olduğunu belirtti; “Yeni normal’e adaptasyon aşamasına marka olarak hızlı ve etkin yanıt verdik. Opel olarak, tüketicilerimiz ile geçtiğimiz aylarda buluşturduğumuz, bünyesinde teknolojik çözümleri barındıran yeni hizmetlerimizin Nisan ayı performansımızda katkısı büyük oldu. Online randevu, görüntülü görüşme, online kredi başvurusu ve eve teslimat seçeneklerini müşterilerimize sunarak onların hayatını kolaylaştırmayı amaçladık.” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*