Anasayfa » Haberler » Otomobil alım-satımında ihtiyaç duyulan servisler tek tıkla sahibinden.com Oto360’da!
Otomobil alım-satımında ihtiyaç duyulan servisler tek tıkla sahibinden.com Oto360’da!

Otomobil alım-satımında ihtiyaç duyulan servisler tek tıkla sahibinden.com Oto360’da!

Geliştirdiği yenilikçi ürün ve hizmetleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştıran sahibinden.com, güçlü teknolojik altyapısı ve güvenilir iş ortakları aracılığıyla hayata geçirdiği sahibinden.com Oto360 ile otomobil alım-satım sürecinde ihtiyaç duyulan servislere tek bir platform üzerinden erişim imkânı sunuyor. Kullanıcılar; araç değerlemeden ekspertize, hasar sorgulamadan kredi tekliflerine, trafik sigortası ve kasko tekliflerinden araç alım-satım rehberine ve sıfır araçlarla ilgili bilgilere Oto360 platformu üzerinden kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Pratik kullanımı ve kullanıcı dostu tasarımı sayesinde otomobil alım-satımı sürecine yeni bir boyut getiren ve kullanıcıların hayatını kolaylaştıran sahibinden.com Oto360 platformuna sahibinden.com mobil uygulaması, masaüstü ve mobil web sitesi üzerinden kolayca erişilebiliyor.

sahibinden.com Oto360 nasıl kullanılır?

Otomobil almak veya satmak isteyen kullanıcılar, sahibinden.com ana sayfasında yer alan Oto360 sekmesini tıklayarak veya mobil uygulama ve mobil sitede yer alan 360 Servisler menüsünü kullanarak ihtiyaç duydukları servislere erişebilirler. Kullanıcılar Hasar Sorgulama servisiyle ilgilendikleri aracın plaka numarasını girerek hasar bilgilerine hızlıca ulaşabilir, Araç Değerleme servisiyle almak veya satmak istedikleri aracın özelliklerini girerek,  aracın tahmini piyasa değerini kolayca öğrenebilirler.

Oto Ekspertiz servisi aracılığı ile ise profesyonel iş ortakları tarafından  sunulan kapsamlı ekspertiz paketlerini uygun fiyatlara satın alabiliyorlar. Sigorta Teklifleri servisiyle uygun fiyatlı Trafik Sigortası ve Kasko tekliflerini listeleyebiliyor ve online olarak satın alabiliyorlar. Kullanıcılar aynı zamanda Kredi Teklifleri servisi ile ihtiyaç veya taşıt kredisi oranlarını tek bir sayfada karşılaştırarak, kredi başvurusunu kolaylıkla yapabilme imkanına sahipler.  Sıfır Araç Dünyası ile marka-model, bütçe ve kasa tipine göre detaylı arama yaparak Türkiye’de yetkili bayi satışı bulunan sıfır araçları keşfedip, teknik özelliklerini inceleyebiliyorlar.  Araç Alım/Satım Rehberi’nde ise süreçte dikkat edilmesi gereken tüm bilgiler tek bir sayfada kullanıcılara aktarılarak, kullanıcıların kafasındaki soru işaretlerine yanıt bulması hedefleniyor.

sahibinden.com Oto360’ın kullanıcılara sağladığı faydalara dikkat çeken sahibinden.com Ürün ve Deneyimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer, “Oto360 ile, araç alım-satım sürecinde ihtiyaç duyulan tüm servisleri sahibinden.com güvencesiyle artık tek bir platform üzerinden sunuyoruz. Oto360’ın araç almak veya satmak isteyen kullanıcılarımız için servis çeşitliliği ve güvenilir iş ortaklarını bir çatıda buluşturmasının yanında hızlı ve pratik

kullanımı sayesinde vazgeçilmez bir kaynak olacağına eminiz. Teknolojik altyapımızdan ve yenilikçi hizmet anlayışımızdan aldığımız güçle tüm kullanıcılarımızın hayatına dokunmaya ve tüm paydaşlarımıza fayda yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*