Anasayfa » Haberler » Otoshops Türkiye’ye Yayılıyor, Sivas Yetkili Satıcısı Açıldı
Otoshops Türkiye’ye Yayılıyor, Sivas Yetkili Satıcısı Açıldı

Otoshops Türkiye’ye Yayılıyor, Sivas Yetkili Satıcısı Açıldı

ALJ Holding bünyesinde, kurumsal ikinci el otomobil sektöründe hizmet veren Otoshops, yetkili satıcı ağını genişletmeye devam ediyor. Açılışını Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın yaptığı Hataş Otomotiv, Otoshops’un Türkiye genelindeki 21.Yetkili Satıcısı olarak hizmetlerine başladı.

Kurumsal 2.el otomobil sektöründe müşterilerine sunduğu yenilikler ile tercih nedeni olan Otoshops, Türkiye genelinde yapılanmasını tüm hızıyla sürdürüyor. İkinci el otomotiv sektöründe müşterilerine farklı bir deneyim yaşatmak amacıyla yola çıkan Otoshops’un Sivas’daki bayisi Hataş Otomotiv, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas Valisi Davut Gül, Sivas Milletvekilleri, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, SESOB Başkanı Beşir Köksal ve Otoshops Genel Müdürü Tuğrul Denizaşan ile Hataş Otomotiv Genel Müdürü Hakan Taştan’ın katılımıyla düzenlenen törenle faaliyetlerine başladı. Hataş Otomotiv, Otoshops’un Türkiye genelindeki 21. yetkili satıcısı oldu.

Bakan Yılmaz: “Türkiye’nin en büyük sermayesi beşeri sermayedir”

Açılış töreni öncesi bir konuşma yapan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Türkiye’nin milli gelir bakımından dünyada 16. sırada bulunduğunu belirterek “Satın alma gücü bakımından 14. sıradayız ve IMF’nin yaptırdığı bir araştırmaya göre 2030 yılında İtalya, İspanya, 2050 yılında ise Fransa gibi ülkeleri geride bırakacağız. Ülkemizin çok büyük bir potansiyeli bulunmaktadır. Bu potansiyelin en büyük sermayesi beşeri sermayemizdir. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Otoshops Sivas Yetkili Satıcısı Hataş Otomotiv yatırımını yapan Taştan ailesi bu beşeri sermayenin ön güzel örneğidir. Sivas halkına bu yatırım hayırlı olsun” dedi.

Otoshops Genel Müdürü Tuğrul Denizaşan_Hataş Otomotiv Genel Müdürü Hakan TaştanSivas Milletvekili Ali Yıldız ise ekonomik dalgalanmaların yaşandığı bugünlerde böyle bir yatırımı gerçekleştirdiği için Taştan ailesine teşekkür etti.

Sivas Valisi Davut Gül ise, bu yatırımla Sivaslıların önemli bir ihtiyacının giderildiğini belirterek, “Bölgemizdeki müteşebbislere örnek olacak bu yatırım için Taştan ailesine teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

 “Sivaslılara 2.elde en kaliteli hizmeti sunacağız”

Otoshops Genel Müdürü Tuğrul Denizaşan, Hataş Otomotiv açılış töreni öncesi bir araya geldiği basın mensuplarına yaptığı açıklamada Otoshops’un yenilikçi ürünleri, farklı hizmetleri sunması, tedarik kaynakları ve teknolojiyi kurumsal güvenceyle birleştirmesiyle öne çıktığını kaydederek “Otoshops olarak yapılanma çalışmalarımız durmaksızın devam ediyor. Bugün Hataş Otomotiv ile birlikte Türkiye genelindeki 21. Yetkili Satıcımızın açılışını gerçekleştiriyoruz. Sivas halkına 2. El otomobil pazarında ilkler ile kurumsal bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Faaliyete başladığımız gün 2. El pazarı denilince akla gelecek ilk marka olmak istediğimizi söylemiştik. Bu hedefimize hızla ilerliyoruz. 2017 sonu Yetkili satıcı  hedefimizi şimdiden geçmiş olduğumuz için revize ettik, yıl sonunda 30 Yetkili Satıcı’ya ulaşmış olacağız. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz yeni Yetkili Satıcımız Hataş Otomotiv vasıtasıyla 2. el pazarında dijital ekspertiz, 2 yıl garanti, 7 günde değişim, nakit alım / takas, tüketici finansmanı, kasko ve trafik sigortası seçenekleri ile sektörde ilk olan bazı uygulamaları Sivas halkına sunmaya başlıyoruz” açıklamasında bulundu.

Hataş Otomotiv“Otoshops sektörün kutup yıldızıdır”

Hataş Otomotiv Genel Müdürü Hakan Taştan ise açılış töreninde yaptığı konuşmada “Yepyeni ikinci el deneyimi Otoshops Sivas’ta. Tüketicilerine her marka ve modelden garantili ikinci el deneyimi yaşatan Otoshops, ALJ Holding’in bir markasıdır. Kurulduğu günden bu yana sektöre yepyeni bir soluk getirmiştir. Otoshops sektörün kutup yıldızıdır. Hemşerilerimize bu hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz. Taştanlar olarak 4 farklı sektörde 60 yıldır ticaret yapan bir şirketler grubuyuz. Şirket kültürümüzün temel unsuru prensip için iş, iş’te prensiptir. 370 metrekaresi kapalı toplam bin 500 metrekare alanda, marka standartlarımıza uygun ve modern bir ortamda dinamik kadromuz ile hemşerilerimizin hizmetinde olacağız” dedi.

OTOSHOPS

  1. el pazarında bir ilki gerçekleştiren Otoshops, satacağı her araca 2 yıla kadar garanti veriyor. Yol yardım hizmetini de içeren Otoshops Garanti, mekanik parçaların yüzde 90’ını kapsıyor.

Otoshops, her marka ve her model aracı detaylı ekspertize tabi tutarak anlık durumunu tespit ediyor ve aynı gün içinde araç sahibine ödemesini yaparak satın alıyor. Araçlar, görünüm yenileme işleminden geçirilerek sıfır araç standartları ile showroomlarda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Otoshops, ayrıca sektörde bir ilki gerçekleştirerek, satın alınan aracı herhangi bir neden göstermeksizin 7 gün içerisinde geri getiren müşterilerine, başka bir araçla değiştirme imkanı tanıyor.

Otoshops Finans, satılan tüm araçlara, 48 ay vadeli özel kredi seçenekleri ile sadece 20 dakikada finansman desteği sağlıyor.

Otoshops Sigorta, sigorta hizmetlerinde de farklılık yaratıyor. Müşterilerine, 18 farklı şirketten aldığı kasko ve trafik sigortası tekliflerini değerlendirerek en uygun seçenekleri sunuyor. Aynı zamanda kasko ve trafik sigortası bedellerini de araç kredisine dahil ederek ödeme kolaylığı sağlıyor.

Tüm devir-tescil işlemleri de maksimum 2 saat içerisinde tamamlanarak, araç müşteriye teslim ediliyor.

Hataş Otomotiv

370 m²si kapalı alan olmak üzere toplam 1.500 m²lik tesislerinde hizmet verecek olan Hataş Otomotiv’de aynı anda 50’ye kadar 2.el araç sergilenebilecek. Hataş Otomotiv, deneyimli kadrosuyla 2. El araç almak isteyen Sivaslı müşterilerine kurumsal anlayış ve profesyonel bir yaklaşımla hizmet verecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*