Anasayfa » Haberler » PPG’den Otomotiv Gazetecileri Derneği’ne Tam Destek
PPG’den Otomotiv Gazetecileri Derneği’ne Tam Destek

PPG’den Otomotiv Gazetecileri Derneği’ne Tam Destek

Bu yıl 135’inci yaşını kutlayan, dünyanın lider boya ve yüzey kaplama şirketi PPG, Türkiye’deki otomotiv gazeteci ve yazarlarının ortak kuruluşu olan Otomotiv Gazetecileri Derneği’nin (OGD) bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceği “Türkiye’de Yılın Otomobili” yarışmasının tekrar ana sponsoru oldu. PPG Türkiye Oto Tamir Boyaları Türkiye ve Ortadoğu Müdürü Bülend Alpay, “Türkiye’nin en önemli sektörlerinden biri olan otomotiv sektörüne hizmet etmek daima öncelikli hedefimiz oldu. Sektörün gelişimine büyük katkıları olan otomotiv gazetecileri ve yazarlarının çatı kuruluşu Otomotiv Gazetecileri Derneği’nin ses getiren bu kıymetli yarışmasına üçüncü kez ana sponsor olduğumuz için mutlu ve gururluyuz” dedi.

 Bülend Alpay - PPG Otomotiv Tamir Boyaları Türkiye ve Ortadoğu MüdürüTüm dünya çapında 60’dan fazla ülkede üretim tesislerine ve bağlı şirketlere sahip olan, boya ve kaplama alanında lider kuruluş olarak dikkat çeken ve bu yıl 135’inci yaşını kutlayan PPG, Türkiye’de otomotiv sektörüne katkıda bulunmaya devam ediyor. Yaptığı işbirlikleri ve stratejik ortaklıklarla 20 yılı aşkın süredir ülkemiz otomotiv sektörüne önemli katkıda bulunan PPG, bu yıl da Otomotiv Gazetecileri Derneği’nin (OGD) üçüncüsünü düzenleyeceği “Türkiye’de Yılın Otomobili” yarışmasının ana sponsorluğunu üstlendi.

OGD ToplantıOGD’nin son tüketicinin daha iyi hizmetlere yönlendirilebilmesi için tarafsızlığını koruyan bir yapıda olduğunu ifade eden ve otomobil müşterilerinin doğru şeklide bilgilendirilmesi ve Türkiye otomotiv sektörünün ulusal ve uluslararası mecralarda titizlikle temsil edilmesi noktasında Otomotiv Gazetecileri Derneği’nin kritik görevler üstlendiğini belirten PPG Türkiye Oto Tamir Boyaları Türkiye ve Ortadoğu Müdürü Bülend Alpay, “Türkiye’nin en önemli sektörlerinden biri olan otomotiv sektörüne hizmet etmek daima öncelikli hedefimiz oldu.

OGD Test Sürüşü-1 Sektörün gelişimine büyük katkıları olan otomotiv gazetecileri ve yazarlarının çatı kuruluşu Otomotiv Gazetecileri Derneği’nin ses getiren bu kıymetli yarışmasına üçüncü kez ana sponsor olduğumuz için mutlu ve gururluyuz” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*