Anasayfa » Haberler » Rentiva İle Hayallerini Erteleme
Rentiva İle Hayallerini Erteleme

Rentiva İle Hayallerini Erteleme

Aylık araç kiralamak hem kişisel hem de kurumsal ihtiyaçlar için bazı durumlarda gerekli olabilir. Fakat araç kiralarken birtakım prosedürler ve gereklilikler bulunmaktadır. Bunlar hem aracı kiralayan kişiler ve firmalar hem de araç kiralayan rent a car firmaları tarafından detaylı bilinmelidir. İşte aylık kiralık araç konusunda bilinmesi gerekenler..

Aylık kiralık araç almak için neler gerekli?

Aylık kiralık araç sahibi olmak için birtakım gerekli olan prosedürler mevcuttur. Bunlardan ilki eğer aracı kişisel olarak kiralıyorsanız, en az iki yıllık ve  en az altı aylık bir kredi kartına ihtiyacınız var. Bunun yanında ister kurumsal ister kişisel ihtiyaçlarınız için araç kiralayın, provizyon işlemi yapılmaktadır. Bu işlem de firma kredi kartlarına yaptırılmaktadır. Provizyon aylık araç kiralama işlemi için zorunludur.

Aylık kiralık araç almak nasıl olur?

Aylık kiralık araç özellikle firmalar için hem fiyat hem de vergi açısından oldukça fazla avantajlar barındırmaktadır. Aylık araç kiralama ücretleri günlük ücretlere oranla göre daha ucuzdur. Yani örnek vermek gerekirse bir aracın günlük fiyatını 100 TL’den düşündüğünüz zaman, bu aracı aylık kiraladığınızda, aracın günlük fiyatı 60 TL’ye kadar düşmektedir. Yani günlük ortalama olarak yüzde yirmi ile yüzde elli arasında bir karınız olmaktadır. Tabii her araç için farklı fiyatlar ve farklı indirim oranları mevcuttur. Verdiğimiz bu rakamlar fiyatın daha kolay anlaşılması içindir. Bir ay sonrasında tekrar aynı fiyattan aracı kiralamaya devam edebilir veya kiralamaya dilediğiniz zaman son verebilirsiniz.

Çoğu araç firması taahhüt istemeden aylık kiralık araç  hizmeti sunmaktadır. Bu araç kiralamak için en büyük avantajlardan yalnızca biridir. Çünkü taahhüt vermediğiniz için özellikle maddi yönden rahat hissedersiniz. Hatta bunun tasarrufunu bile yapabilirsiniz. Araç kiralama hizmeti yalnızca Türk Lirası üzerinden yapılmaktadır. Bu sayede Dolar veya Euro ödemek zorunda kalmadan kur hesabından da kurtulmuş olursunuz. Bu da sizin kura oranla büyük miktarlarda tasarruf yapmanıza olanak sağlar.

Siz de aylık kiralamalar için https://rentiva.com adresini tercih edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*