Anasayfa » Haberler » Skoda, Fransa Bisiklet Turu Ödülü’nün Tasarımına İmza Attı
Skoda, Fransa Bisiklet Turu Ödülü’nün Tasarımına İmza Attı

Skoda, Fransa Bisiklet Turu Ödülü’nün Tasarımına İmza Attı

Skoda, tüm dünyada büyük ses getiren bisiklet organizasyonu Fransa Bisiklet Turu’na (Tour de France) 14. kez sponsorluk yapıyor. Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu prestijli yarışın cam kupaları da Skoda tarafından tasarlandı.

Skoda, Fransa Bisiklet Turu'nun Büyük Ödülü'nü Tasarladı (1)21 etaptan oluşan 3 bin 540 kilometrelik Fransa Bisiklet Turu, bir kez daha dünyanın en saygı duyulan ve en zorlu bisiklet yarışlarından biri olmaya devam ediyor. 104.’sü yapılan yarış 3 hafta boyunca devam edecek ve bisikletçiler, Champs-Élysées’deki bitiş çizgisini geçerek yarışı tamamlayacaklar.

Paris’te düzenlenen geleneksel ödül töreninde, kazananlar Skoda’nın tasarladığı cam kupayı havaya kaldıracaklar. Skoda markası, bu ödülü yaparken elektrikli konsept aracı Vision E’nin tasarım dilinden ilham aldı. Bu kupa üzerine Çeklerin cam sanatını görmek de mümkün.

Skoda, Fransa Bisiklet Turu'nun Büyük Ödülü'nü Tasarladı (3)2004 yılından bu yana Fransa Bisiklet Turu’na sponsorluk yapan Skoda, organizasyonda hem resmi partner hem de araç partneri olarak görev alıyor. Bu yıl da Kodiaq, Octavia, Superb ve Karoq’dan oluşan toplam 250 aracıyla organizasyona katıldı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*