Anasayfa » Haberler » Teb Arval’in Yeni Genel Müdürü Kağan Yaşa
Teb Arval’in Yeni Genel Müdürü Kağan Yaşa

Teb Arval’in Yeni Genel Müdürü Kağan Yaşa

TEB Arval Araç Filo Kiralama A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine 1 Mayıs 2021 tarihi itibarıyla Kağan Yaşa atandı. Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olan Kağan Yaşa, The University of Birmingham’da MBA yaptı. TEB ailesine 1999’da katılarak Kurumsal Bankacılık, Satış, Pazarlama Müdürlüğü ve Direktörlüğü görevlerinde bulunan Yaşa, 2007 yılından bu yana BNP Paribas Finansal Kiralama A.Ş.’nin Genel Müdürü olarak görev yapıyordu.

 

 ARVAL Hakkında:

ARVAL 1989 yılında kurulmuştur ve bir BNP Paribas Grubu kuruluşudur. BNP Paribas Grubu içinde ARVAL, Bireysel Bankacılık ve Hizmetler bölümünde yer almaktadır.

ARVAL, 50 ülkede 3 milyon aracı ile filo yönetimi endüstrisinde dünya lideri olan Element – Arval Global Alliance kuruluşunun da kurucu üyesidir.

  ARVAL, Aralık 2020 itibarıyla, tüm dünyadaki müşterilerine yaklaşık 1,4 milyon kiralanmış aracıyla, tam kapsamlı araç kiralamakta ve yeni mobilite hizmeti vermektedir.

Her gün 30 ülkedeki 7.200’den fazla ARVAL çalışanı, büyük uluslararası işletmelerden küçük işletmelere, bireysel müşterilere kadar tüm müşterilerinin seyahatlerini sorunsuz ve sürdürülebilir kılmak için esnek çözümler sunmaktadır. www.arval.com

 TEB ARVAL Hakkında

TEB ARVAL, bir TEB ve BNP Paribas Grubu iştiraki olarak 2007 yılında kurulmuştur. BNP Paribas iştiraki olan ARVAL’in dünya çapındaki birikim, deney ve uzmanlığından yararlanan TEB ARVAL, kurumsal müşterilere operasyonel kiralama ve filo yönetimi çözümleri sunmaktadır.

TEB ARVAL, araç filosunun tüm sorumluluğunu üstüne alarak, müşterilerine, sözleşme süresince, araçların satın alınması, finansmanı, yönetimi, idari işleri, vergi takibi, kontrolü, bakım, onarım ve kaza yönetimi konularında hizmet vermektedir. www.tebarval.com.tr