Anasayfa » Haberler » Türk Tasarımcı Okçu’ya Yurt Dışından Yeni Sipariş!
Türk Tasarımcı Okçu’ya Yurt Dışından Yeni Sipariş!

Türk Tasarımcı Okçu’ya Yurt Dışından Yeni Sipariş!

Başta otomotiv sektöründe olmak üzere, tekne ve uçak içi lüks tasarımlarıyla dünyanın sayılı markalarından olan Okçu, yurt dışında katıldığı fuarlarda gerçekleştirdiği satış ve bağlantılarla ön plana çıkmaya devam ediyor. En son Avrupa’nın en önemli otomobil fuarlarından biri olan Cenevre Fuarı’na katılan Okçu, 2 yeni yurt dışı siparişi alırken, 10’un üzerinde satışa dönebilecek bağlantı gerçekleştirdi. Okçu Yönetim Kurulu Başkanı Savni Okçu, “Doğru zamanda doğru yerde olma anlayışımız doğrultusunda katıldığımız Cenevre’deki fuardan 2 net sipariş alarak ülkemize döndük ve üretime başladık. Avrupa ve Ortadoğu’da aranan bir marka olduğumuzu bir kez daha kanıtladık. Bizim en büyük farkımız olan tasarım gücümüz, kaliteli işçiliğimiz ve Ar-Ge departmanımıza yaptığımız yatırımların karşılığını bir kez daha aldık” dedi.

Okçu İç Tasarım-21951 yılından bugüne araç içi lüks tasarımlara imza atan, Türkiye’nin alanında lider markası Okçu, yeni tasarımıyla hem dikkat çekmeye hem de dünya genelinde yeni siparişler almaya devam ediyor. Mercedes-Benz’in lüks tasarım alanında resmi iş ortağı olarak 40’a yakın ülkeye ihracat yapan Okçu, Cenevre’de ilk kez ziyaretçilerin beğenisine sunduğu yeni Mercedes V Serisi üzerinde tamamen el işçiliği ile hayata geçirdiği lüks araç içi tasarımıyla dikkat çekmişti. Bu fuar sonrasında 2 yabancı müşteriden fuarda sipariş alan Okçu, 10’un üzerinde de net satışa dönebilecek bağlantı gerçekleştirmeyi başardı.

Okçu İç Tasarım (1)Uluslararası fuarlarda boy göstererek artık global arenada da tanınan bir marka olduklarını belirten Okçu Yönetim Kurulu Başkanı Savni Okçu, “Fuarda Mercedes’in ticari araç bölümünün en üst düzey yöneticileri ekipleriyle birlikte standımıza gelip tasarımlarımızı incelediler ve bizleri tebrik ettiler. Mercedes’in global anlamda takdir ettiği bir iş ortağı olabilmenin karşılığını, aldığımız siparişler zaten açıkça gösteriyor. Fuarda sergilediğimiz Mercedes V Serisi tasarımı çok büyük ilgi gördü ve standımızı ziyaret eden çok önemli nitelikte kişiler araçlarımızdan inmek istemedi. Körfez ülkelerinden Avrupa’nın merkezine kadar birçok önemli ülkedeki Okçu müşterilerinin ortak noktası trafikte geçen zamanı artıya çevirmek ve arabayı özel ofis olarak kullanabilmektir. Rolls-Royce, Bentley gibi üst segment araçları tercih edenler bizim de müşteri portföyümüzü oluşturuyor” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*