Anasayfa » Haberler » Türkiye’nin yükselen markası Dacia yenilenen ürün gamı ile İstanbul Autoshow’a hazırlanıyor
Türkiye’nin yükselen markası Dacia  yenilenen ürün gamı ile İstanbul Autoshow’a hazırlanıyor

Türkiye’nin yükselen markası Dacia yenilenen ürün gamı ile İstanbul Autoshow’a hazırlanıyor

Türkiye’de yükselişini sürdüren Dacia, İstanbul Autoshow’da 2. Salon’da otomobilseverlerle buluşuyor. Dacia’nın ilk otomatik vitesli modeli Duster EDC, Dacia standının en ilgi çeken modeli olarak öne çıkıyor.

DACIA DUSTER (H79) - PHASE 2 PRIME - SERIE LIMITEE BLACK SHADOWDacia, yeni marka kimliğini diğer tüm modellerine yansıtıyor. Yenilenen Sandero ve Logan MCV Autoshow’da tüketiciyle buluşuyor. Dacia, yeni marka kimliğini Dokker Ailesi ve Lodgy’ye de uyguladı.

Sandero’nun yenilenen tasarımının yanı sıra yepyeni birçok donanım da ekleniyor. Autoshow’da, Sandero Stepway’in Easy-R yarı otomatik vites kutulu versiyonu müşterilerle buluşuyor.

ESSAIS PRESSE DACIA SANDERO STEPWAY II (B52 Cross) - PHASE 2 EN CROATIEDacia, Sandero ve Dokker’ın ardından Lodgy’nin Stepway versiyonunu da Autoshow’da müşterinin beğenisine sunuyor. Lodgy Stepway, crossover araçlardan alınan ilhamla daha kaslı bir görünüme ve güçlü bir kişiliğe kavuştu. Lodgy Stepway’in 7 koltuklu versiyonu Dacia standında sergileniyor.

Dokker Stepway ise dış aksesuarlarla zenginleştirilmiş, SUV görünümlü modern ve kompakt tasarımı ile göze çarpıyor.

Fuarda ayrıca Duster Transanatolia showcar motorsporları tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*