Anasayfa » Haberler » Yüce Auto Skoda “En İyi İşyeri” Seçildi
Yüce Auto Skoda  “En İyi İşyeri” Seçildi

Yüce Auto Skoda “En İyi İşyeri” Seçildi

 

1989 yılından beri Skoda markasının distribütörlüğünü yapan Yüce Auto, hem Türkiye’de hem de global alanda ödüllerle takdir görmeye devam ediyor. İnsan kaynakları ve yönetim danışmanlığı alanında dünya lideri olan Aon Hewitt‘in Türkiye‘de uzun yıllardan beri yaptığı çalışan bağlılığı araştırmalarına dayanan “Aon En İyi İşyerleri Programı“ kapsamında Yüce Auto prestijli bir ödülün daha sahibi oldu.

Bir işyerinin “En İyi İşyeri“ olup olmadığını belirlemek üzere en iyi kararı verecek kişilerin şirketin kendi çalışanları olduğu anlayışıyla, Yüce Auto Skoda çalışanları kendi şirketlerini değerlendirdiler.

Yüce Auto Skoda, bu değerlendirmelerin neticesinde ilgili kriterleri karşılayarak “2016 En İyi İşyeri Ödülü’nü“ kazanmayı başardı. Bununla birlikte Yüce Auto, 2014 yılında Best Development (En İyi Gelişim Gösteren Ülke), 2015 yılında ise Skoda markasının dünyadaki 103 distribütörünün “Satış Sonrası Hizmetler kategorisinde “En İyi Distribütör Ödülü”ne layık görülmüştür.

Yüce Auto Skoda En İyi İş Yeri 3Her geçen gün hizmet kalitesini artırmaya yönelik iyileştirmelerle müşteri memnuniyetini artıran Yüce Auto Skoda, aynı zamanda kendi çalışanları için de gerçekleştirdiği kurum içi eğitimlerle verimliliği yükselterek iş ortamını geliştirmeye devam ediyor. Otomotiv pazarının dinamik beklentilerine hızlı yanıt verecek şekilde hareket eden Yüce Auto Skoda, açık iletişime dayalı, ödüllendirilen başarı sistemiyle birlikte çözüm odaklı çekici bir iş ortamı yaratmayı başardı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*