Anasayfa » Haberler » Araç Kiralama Dervish Oto Kiralamadan Yapılır
Araç Kiralama Dervish Oto Kiralamadan Yapılır

Araç Kiralama Dervish Oto Kiralamadan Yapılır

Konya Araç Kiralama

Araç kiralama tercihi günümüzde giderek yaygınlaşıyor.  Kişisel araç kiralamaları, günübirlik, düğün, aracınızın müsait olmaması, şehir dışı yolculukların yorucu olması gibi tercihler araç kiralamayı ön plana çıkarıyor.

Konya’da Dervish Oto Kiralama 2010 yılında, Derviş Türkoğlu tarafından kurulmuştur. Önceleri gıda sektöründe olan Derviş Türkoğlu Konya’da Türkay Gıda İNŞ. LTD. ŞTİ olarak bilinmekteydi. 2010 senesinde sektör değişimiyle Araç Kiralama hizmetinde hizmet vermeye başladı.

Dervish Oto Kiralama Konya’da araç kiralama sektöründe ekonomik, orta ve lüks segmentte farklı model ve markalar ile geniş araç seçeneğine sahiptir. Belirli araç kiralama koşullarına uyan tüm bireylere bu alanda hizmet vermektedir.

Dervish Rent a Car; bireysel oto kiralama dışında Türkiye Cumhuriyeti özel kurumlarına başta Konya olmak üzere İstanbul, Ankara, Kayseri, Diyarbakır ve ülkemizin birçok büyük şehirlerine araç tedarik etmektedir.

Dervish Rent a Car olarak özel günlerinizde şoförlü araç kiralama hizmeti de verilmektedir.

Depozitosuz, Kredi Kart Blokesiz Kiralama

Dervish Oto Kiralamada müşterilerimize provizyonsuz, depozitosuz, kredi kartı blokesiz araç kiralama hizmeti vermektedir.

Dervish Oto Kiralamada her bütçeye uygun araç seçeneğimiz vardır. Ekonomik, orta, suv, lüks, hatchback, sedan, 4×2, 4×4, kamyonet vb. sayabiliriz.

Dervish Oto Kiralama olarak size çok yakınız. Yerimiz YHT Tren Garına mesafemiz 1 dakikadır! Ayrıca Havalimanı, Otogar ve Konya içinde dilediğiniz yere araç teslimimiz mevcuttur.

Olmasını istemeyiz ama bir kaza durumunda araçlarımız sizin güvenliğiniz için full rent a car kaskoludur.

Aracın bakımı, servisi, vizesi ile uğraşmayın! Satın almayın, kiralayın ve Dervish Oto Kiralamanın ayrıcalıklardan faydalanın.

Ayrıca Dervish Oto’dan kiralama yapacağınız araçlarımız Kovit dönemi nedeniyle full temizlik ve dezenfekte edilerek kiralama yapan müşterilerimize teslim edilmektedir.