Anasayfa » Genel » Denizli Luxury Rent A Car ile Yolculuğa Devam!
Denizli Luxury Rent A Car ile Yolculuğa Devam!

Denizli Luxury Rent A Car ile Yolculuğa Devam!

Covid-19 nedeniyle son aylarda hayatımızda pek çok şey hiç tahmin edemeyeceğimiz şekilde değişti. Değişen hususların başında ise şüphesiz seyahat kavramı ve ilgili başlıklar geliyor. Şehirler arası uçak ve otobüs seyahatlerinin yasaklanması ile bireysel araç kullanımı ve buna bağlı olarak Denizli Rent A Car talebi kısmen artış gösterdi. Şu an da büyükşehirlere giriş çıkış yasağı sonrası bireysel araç kullanımında ciddi manada düşüş olsa da sizlerin firmamıza gösterdiği ilgi sayesinde, bizler de araçlarımızı her kiralama öncesi ve sonrası dezenfekte ederek en üst kalitede sizlere Denizli Rent A Car hizmeti sunmaya devam ediyoruz. 2017 yılında faaliyete başlamış olmamıza rağmen ortaya koyduğumuz vizyon ve hizmet kalitesi sayesinde Denizli’nin en muteber Denizli araç kiralama firmaları arasına kısa sürede girdik. Firma yapısında ortaklık değişimleri gibi hususlar olsa da kalite politikamızı hep koruduk. 2020 başında firmamız tekstil imalat sektöründe faaliyet gösteren kurucu ortak Hasan Yapıcıoğlu’ndan tüm marka hakları ve araç filosuyla, otomotiv sektöründen gelen Ahmet Yüksel’e geçiş yaptı. Bu geçiş sürecinde araç filosunda gerek model yenileme gerekse çeşitliliği artırma konusunda adımlar atan Denizli Luxury Car Rental ilerleyen dönemde yeni ekstrem hizmetleriyle Denizli Oto Kiralama sektörüne yeni bir bakış açısı getirecek.,

Denizli Rent A Car İletişim & Telefon

Luxury Car Rental kurulduğu günden bugüne yine aynı yerinde şehrin kalbinde Topraklık, Halk Cd. No:114/D, 20150 Pamukkale / Denizli adresine faaliyetine devam ediyor. Salgınla mücadele kapsamında uygun malzeme ve ekipmanla dezenfekte edilen araçlarımızdan güven içinde kiralamak için sitemizden rezervasyon formu gönderebilir veya info@luxurycarrental.com.tr kurumsal e-postamıza e-posta gönderebilirsiniz. Telefonla rezervasyon için ise 0554 547 78 78 cep numarasından veya 0258 265 65 62 sabit hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Luxury Car Rent Denizli ile bu sene yaz aylarını hiç olmadığı kadar iple çektiğinizin farkındayız! Salgın nedeniyle pek çoğumuz eve kapanırken pek çoğumuz önlem amaçlı ve kısıtlamalara bağlı olarak şehir dışı gezi planlarımızı iptal etmiş durumdayız. Tüm bu üzücü tablonun bir an önce üstesinden gelip yaz aylarının tadını Luxury farkı ile çıkarmanız için biz de hazırız ve en uygun fiyatlarla Luxury Rent A Car ile Yolculuğa Devam diyoruz.

Denizli Araç Kiralama Fiyatları

Alınan önlemler kapsamında yavaşlayan ticari ve sosyal yaşam Denizli Rent A Car sektöründe de etkisini gösterdi ve bazı firmalarda bekleyen araç sayısı artmış durumda. Bu durum pek çok firmayı Denizli Araç Kiralama Fiyatları konusunda revizeye gitmeye zorladı ve şu an araç kiralama için oldukça uygun fiyatlarla karşılaşabileceğinizi söyleyebiliriz. Luxury Rent A Car olarak ise her zamanki uygun fiyatlarımızın devam ettiğini belirtmek isteriz. Bununla beraber artan gün sayılarında daha iyi iskontoları size bu döneme özel sunuyoruz. Araç kiralama fiyat detayları için web sitemize göz atabilir veya telefonla bizden bilgi alabilirsiniz.