Anasayfa » Haberler » Hyundai i20 Elite 1.4 CRDi Modeli 65.100 TL’den Başlayan Fiyatlarla Satışa Sunuldu
Hyundai i20 Elite 1.4 CRDi Modeli 65.100 TL’den Başlayan Fiyatlarla Satışa Sunuldu

Hyundai i20 Elite 1.4 CRDi Modeli 65.100 TL’den Başlayan Fiyatlarla Satışa Sunuldu

Hyundai, B segmentindeki başarılı oyuncusu i20’nin dizel seçeneğine yepyeni bir donanım seviyesi daha ekledi. Mevcut donanımların üzerine gelen daha yüksek seviyedeki Elite seçeneğiyle i20 dizel çok daha keyifli ve konforlu.

Hyundai, IF Design, Red Dot Design ve Auto Bild Golden Steering gibi uluslararası bir çok tasarım ödülüne sahip başarılı oyuncusu i20 modelinin dizel versiyonunu yeni bir donanım seviyesiyle satışa sunmaya başladı.

Lanse edildiği 2014 yılından bu yana sadece Jump ve Style donanımıyla satışa sunulan 1.4 litre dizel motor seçeneği, artık Elite donanım seviyesiyle de satın alınabilecek. Türk tüketiciler tarafından çok beğenilen ve satın alım sürecinde etkili rol oynayan dijital klima, geri görüş kamerası, otomatik kararan dikiz aynası ve yağmur sensörü gibi üst düzey özellikleri içeren Smart Paket ile Panoramik Cam Tavan seçeneklerinin de bir arada sunulduğu i20 Elite 1.4 CRDi modeli 65.100 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Türkiye pazarında her geçen gün önemi artan dizel motorlar, B-segmentinde de oldukça önemli bir rol oynuyor. Düşük emisyonlu dizel motorlarını günden güne geliştirerek yeni ve kaliteli ürünlerinde kullanan Hyundai, aynı zamanda maksimum yakıt ekonomisini de beraberinde getiriyor.