Anasayfa » Haberler » OTOMOBİL KİRALAMADA PREMIUM HİZMET STANDARDINI BORUSAN OTOMOTİV’LE YAŞAYIN
OTOMOBİL KİRALAMADA PREMIUM HİZMET STANDARDINI BORUSAN OTOMOTİV’LE YAŞAYIN

OTOMOBİL KİRALAMADA PREMIUM HİZMET STANDARDINI BORUSAN OTOMOTİV’LE YAŞAYIN

 Borusan Otomotiv Grubu’nun kalite standartları ve güvencesi, heyecan verici otomobillerle Premium Kiralama’da buluştu.

 2.000 adede yaklaşan filosu ile Borusan Otomotiv Premium Kiralama sadece Borusan Otomotiv’in temsil ettiği seçkin markaların kiralanmasına odaklanıyor ve Türkiye’de yeni bir iş modeline öncülük ediyor.

 01 Haziran 2013 tarihi itibari ile Premium Kiralama hizmeti tüm Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarından alınabilmektedir.

 BORUSAN OTOMOTİV PREMIUM KİRALAMA AYRICALIKLARI.

 Esnek Kiralama Süreleri ve Ödeme Planları

12 aydan 48 aya kadar değişen süre ihtiyaca göre belirlenebilir, dilenirse ara ödemelerle de en uygun hale getirilebilir. Otomobilin denetim pulu, trafik sigortası, kasko, muayene ve vergi işlemlerini takip etmek için de zaman kaybedilmez.

 Otomobili Tasarlama ve Test Etme İmkânı

En güncel ürün bilgilerine sahip satış danışmanları ile model, renk, donanım belirlenip test filosundan deneme sürüşü ile performans da deneyimlenebilir.

 Yedek Otomobil de Premium

Kaza, arıza gibi servis ihtiyaçlarında iş kaybı yaşanmaz, premium markalardan oluşan yedek otomobil havuzundan ikame otomobil tahsis edilir.

 %100 Yetkili Servis, %100 Orijinal Parça

P KIRALAMA LogoTüm bakım ve onarımlar Borusan Otomotiv yetkili servislerinde orijinal parça ve ekipmanlar kullanarak yapılır. Lastik seçimlerinde BMW AG yönlendirmeleri dikkate alınır. Yağ değişimleri, motor arızaları, lastik ve akü değişimleri gibi her türlü hizmet, kiralama süresince sağlanır, periyodik bakım ve onarım masrafları ödenmek zorunda kalınmaz.

 Premium Kiralama İletişim Merkezi ve 7/24 Acil Yol Yardım

Premium Kiralama kullanıcıları, tüm ihtiyaçları için kendilerine özel 0850 252 4444 no’lu Premium Kiralama İletişim Merkezi ile acil durumlar için ise 444 22 99 no’lu Yol Yardım Merkezine 7/24 ulaşabilirler.