Anasayfa » Haberler » Taksitle Araba Nasıl Alınır?
Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Hem bir ulaşım olanağı hem de bir ihtiyaç olarak nitelendirilen arabalar, hayatımızı büyük oranda kolaylaştırıyor. Bu nedenle birçok kişinin hayallerini süslerken ilk fırsatta satın alınması gerekenler listesinde kendine daima yer buluyor. Siz de araba satın almayı düşünüyor fakat artan fiyatlar nedeniyle kararsız kalıyor olabilirsiniz. Günümüzde araba fiyatlarının artması, gümrük vergi oranları gibi çok sayıda nedene bağlı olabiliyor. Tam da bu noktada OtoSOR sizlere taksitle ikinci el araç alma imkanını sunuyor. 2. el araç sektöründe öncü ve güvenilir firmalardan biri olan OtoSOR’un müşterilerine özel olarak sunduğu fırsatlar ile istediğiniz araca aynı gün içerisinde sahip olabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde araba sahibi olmak için OtoSOR üzerinden istediğiniz 2. el aracı seçmeniz ve başvuru yapmanız yeterli. Minimum %30 peşinat ve 48 aya varan vade seçenekleri ile siz de kredi çekmek zorunda kalmadan araba sahibi olabilirsiniz. Günümüzde vadeli arabalar, özel sunulan ödeme kolaylıkları sayesinde büyük ilgi görüyor. OtoSOR ile avantajlı sigorta paketleri ve anlaşmalı olduğu firmalar yoluyla ekspertiz hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Satış uzmanları ödeme planlarını bütçenize uygun olarak düzenleyerek onayınıza sunuyor. Tüm bu işlemlerin sonunda, son derece hızlı bir şekilde sahip olduğunuz aracınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Taksitle Araba Sahibi Olmak İçin Yapmanız Gerekenler

Kredisiz ve kefilsiz olarak aynı gün içerisinde araba sahibi olmak için OtoSOR’un web sitesini ziyaret etmeniz veya çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Platformun sunduğu 2. el araç seçenekleri arasından istediğinizi seçebilir ve ödeme yöntemini belirleyerek hızlı başvuru yapabilirsiniz. Güvenilir bir platform olan OtoSOR taksitle ve senetle araba satın alma seçenekleri sunar. İstediğiniz 2. el arabayı satın almayı kolaylaştıran OtoSOR’un uzman ekibi, kişiye özel bütçe dostu ödeme planları hazırlar.

Vadeli Araba Alma Süreci Nasıl İşler?

OtoSOR ile hayalinizdeki ikinci el araca kavuşma kararı aldığınızda, sizi bekleyen süreç çok hızlı bir şekilde tamamlanır. Satış uzmanları sizinle özel olarak ilgilenerek bu süreci kolay bir şekilde geçirmenizi sağlar. Taksitle araba alma sürecinde başvuru formunu doldurmanızın ardından uzmanlar sizinle iletişim kuruyor. Yapacağınız görüşmelerin sonucunda en uygun ödeme planı oluşturuluyor. Ödeme planları minimum %30 peşinat ve 48 aya kadar vade seçenekleri ile size uygun olarak belirleniyor. Bu süreçte OtoSOR’un avantajlı ekspertiz hizmetinden yararlanmanız da mümkün oluyor. Aracı görmeye geldiğinizde ise artık bayiden kendi aracınızla çıkabilir ve ikinci el araç sahibi olmanın keyfini sürebilirsiniz.

Taksitle Araba Sahibi Olmanın Avantajları

Taksitle ikinci el araç satın almanın en büyük avantajı, ödeme kolaylığı olarak karşınıza çıkıyor. Dilerseniz taksitlerinizi 48 aya kadar uzatabilir veya erken ödeyebilirsiniz. Taksitli oto satın almanın bir diğer avantajı ise sürecin hızlı bir şekilde tamamlanmasıdır. OtoSOR uzmanları ile bu süreç aynı gün içerisinde hızla tamamlanıyor.

İkini el araç sahibi olmak, bir hayalin ötesine geçerek OtoSOR ile gerçeğe dönüşüyor. Hemen şimdi Otosor’un web sitesini ziyaret edebilir ya da 850 800 40 00 numaralı telefondan çağrı merkezine bağlanabilir ve istediğiniz 2. el araca sahip olmak için gerekli işlemleri hızlıca başlatabilirsiniz!